Humanitarna akcija za Zakladu Ane Rukavine
Autor: Ana Malovan, 18. 12. 2018.

U sklopu projekta  Mali Kružići velikog srca 13. prosinca u našoj  je školi organizirana humanitarna akcija, treća po redu od početka ove školske godine. Predsjednik Vijeća učenika naše škole,  učenik sedmoga razreda  Marko Burić je predložio organiziranje humanitarne akcije  za Zakladu Ane Rukavine. Učitelji i učenici naše škole su rado prihvatili Markov prijedlog.

Učiteljice razredne nastave organizirale su likovne radionice za roditelje koji su se odazvali u velikom broju, te im ovim putom zahvaljujemo. Na radionicama su se izrađivali Božićni ukrasi. Također, učenici  su sa svojim učiteljicama izrađivali ukrase, a izradi su se pridružili  i učenici 7.b razreda. Na blagdan Svete Lucije, 13. prosinca održana je humanitarna akcija, na kojoj su sudjelovali svi učenici naše škole, a prikupljeni novac bit će uplaćen Zakladi Ane Rukavine.

Želimo da svi ljudi upale dobrim djelom bar jednu zvijezdu u svom srcu. Tako će bez obzira koliko bilo ogromno ovo nebo iznad nas biti uvijek svjetla.

„Želja i ljubav su krila za velika djela.“